Bokningar


OBS.
- Höglandshallen bokas genom kommun, det är bara Arnäs IF's tider som visas här.
  Läs mer..

Visa alla bokningar av Resurs:

föregående dagnästa dagIdag

Select date
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2020><<
juli 2020
mtotfls
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       

2020-07-06 - 2020-07-12

08:00
 
09:00
 
10:00
 
11:00
 
12:00
 
13:00
 
14:00
 
15:00
 
16:00
 
17:00
 
18:00
 
19:00
 
20:00
 
21:00
 
22:00
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
18:15-19:30
A11 gräs
F05/F Junior
 
18:15-19:30
A11 gräs
P Junior
    
       
       
19:30-20:45
A11 gräs
P Junior
19:30-20:45
A11 gräs
Herr 6
19:30-20:45
A11 gräs
F Junior/F05
19:30-20:45
A11 gräs
Herr 6
   
       
       
       
       
       
       
Arnäs IF | Tel: 0660-544 50 | E-post: arnasif@telia.com | Webbadmin:
spons
KOMMANDE MATCHER:

U11 gräs
F05-BK Örnen
on 29/7 18:30 - 21:00

Samlingssal
Herr 4
fr 31/7 17:00 - 21:00

A11 gräs
Arnäs-KB65 div 4
fr 31/7 18:00 - 21:00

U11 gräs
F04-Kramfors
fr 31/7 18:30 - 21:00

U5 gräs
F11 - BK Örnen
lö 1/8 11:00 - 13:00

U5 gräs
F12 - Hägglunds / BK Örnen
lö 1/8 13:00 - 17:00

U7 gräs
P08 match - Domsjö
sö 2/8 10:00 - 12:00

U11 gräs
Match P06 - Domsjö IF
sö 2/8 11:00 - 13:00

U7 gräs
F09 Match- Själevad
sö 2/8 12:00 - 14:00

U11 gräs
Arnäs P-07 - Hägglunds
sö 2/8 13:00 - 15:00

U7 gräs
P09 Arnäs - KB65
sö 2/8 16:00 - 18:00

U5 gräs
P11 - Själevad
sö 2/8 16:00 - 18:00

A11 gräs
Arnäs lag 2-Själevad
må 3/8 18:30 - 21:00

Samlingssal
Herr 4
fr 7/8 17:00 - 21:00

A11 gräs
Arnäs-Höga Kusten div 4
fr 7/8 18:00 - 21:00

U7 gräs
P10-Hägglunds
lö 8/8 10:00 - 12:00

U7 gräs
F10-Själevad 1
lö 8/8 12:00 - 14:00

U7 gräs
F09 match x2 ( Sidensjö & BK örnen)
lö 8/8 14:00 - 18:00

U5 gräs
Arnäs P11 - BK Örnen x 2
sö 9/8 10:00 - 14:00

U7 gräs
P08 match - Domsjö
sö 9/8 10:00 - 12:00

U7 gräs
P09 Arnäs - Domsjö, Arnäs - Anundsjö
sö 9/8 12:00 - 16:00

A11 gräs
F17 - Alnö
sö 9/8 13:00 - 16:00

U5 gräs
P12 - Husum
sö 9/8 16:00 - 18:00

U7 gräs
F08 Arnäs-Själevad
sö 9/8 16:00 - 18:00

A11 gräs
Arnäs-Bjärtrå div 4
on 12/8 18:00 - 21:00

Stora Konstgräs
F05-RUIF
on 12/8 18:30 - 21:00

U11 gräs
P15 Arnäs - Mariehem
on 12/8 18:30 - 21:00

A11 gräs
F04-RUIF
fr 14/8 18:30 - 21:00

A11 gräs
F17 - Ope IF
lö 15/8 13:00 - 16:00

U5 gräs
F12 - Modo / Själevad
sö 16/8 10:00 - 14:00

U7 gräs
P08 match - Moälven
sö 16/8 10:00 - 12:00

A11 gräs
P17 - Alnö
sö 16/8 12:00 - 15:00

U7 gräs
F09 Match -Domsjö
sö 16/8 12:00 - 14:00

U5 gräs
F11 - Hägglunds
sö 16/8 14:00 - 16:00

U11 gräs
Match f07-Remsle blå
sö 16/8 16:00 - 18:00

U5 gräs
P12 - Själevad
sö 16/8 16:00 - 18:00

U7 gräs
F10-Mellansels IF
sö 16/8 18:00 - 20:00

U7 gräs
P10-Själevad, P10-BK Örnen
lö 22/8 10:00 - 14:00

A11 gräs
F17 - SDFF
lö 22/8 13:00 - 16:00

U7 gräs
F10-Gideälvdal
lö 22/8 16:00 - 18:00

U7 gräs
P08 match - Mellansel
sö 23/8 10:00 - 12:00

Stora Konstgräs
P17 Arnäs - GIF Sundsvall
sö 23/8 12:00 - 15:00

U7 gräs
F09 Match- Domsjö
sö 23/8 12:00 - 14:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 23/8 13:30 - 18:30

U11 gräs
P15 Arnäs - Umedalen
sö 23/8 14:00 - 17:00

U5 gräs
Arnäs P11 - Modo x 2
sö 23/8 14:00 - 18:00

A11 gräs
Arnäs-FV div 4
sö 23/8 15:00 - 18:00

U7 gräs
P09 Arnäs - BK Örnen x2
sö 23/8 16:00 - 20:00

U5 gräs
F11 - Domsjö
lö 29/8 11:00 - 13:00

U5 gräs
F12 - Husum / Hägglunds
lö 29/8 13:00 - 17:00

A11 gräs
F17 - Team Hudik
lö 29/8 13:00 - 16:00

U5 gräs
P12 - Domsjö x2
sö 30/8 10:00 - 14:00

U7 gräs
F09 Match- Lag 1-Lag 2
sö 30/8 12:00 - 14:00

U11 gräs
Match f07-Bik
sö 30/8 12:00 - 14:00

A11 gräs
P17 - FV
sö 30/8 12:00 - 15:00

U11 gräs
P15 Arnäs - IFK Umeå
sö 30/8 14:00 - 17:00

U7 gräs
F08 Arnäs- BK Örnen
sö 30/8 16:00 - 18:00

A11 gräs
Arnäs lag 2-Mellansel
sö 30/8 17:30 - 21:00

U7 gräs
P10-Hägglunds, P10-Moelven
lö 5/9 10:00 - 14:00

U5 gräs
P11 - Sidensjö / KB65
sö 6/9 10:00 - 14:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 6/9 13:30 - 18:30

U7 gräs
P09 Arnäs - Själevad
sö 6/9 14:00 - 16:00

U7 gräs
F10-Moelven
sö 6/9 16:00 - 18:00

U7 gräs
F10-KB65
sö 6/9 18:00 - 20:00

U7 gräs
P10-Hägglunds x2
lö 12/9 10:00 - 14:00

U7 gräs
P08 match - Själevad
sö 13/9 10:00 - 12:00

U11 gräs
Match f07-Domsjö IF
sö 13/9 12:00 - 14:00

U7 gräs
F09 2 Matcher (BK Örnen & Själevad)
sö 13/9 12:00 - 16:00

U7 gräs
P09 Arnäs - KB65
sö 13/9 16:00 - 18:00

U7 gräs
F08 Arnäs- Modo
sö 13/9 18:00 - 19:30

U7 gräs
P08 match - Mellansel
sö 20/9 10:00 - 12:00

U11 gräs
Match f07-Själevad
sö 20/9 12:00 - 14:00

U7 gräs
F09 Match- Sidensjö
sö 20/9 12:00 - 14:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 20/9 13:30 - 18:30

U7 gräs
P08 match - Husum
sö 27/9 10:00 - 12:00

U7 gräs
F08 Arnäs- BK Örnen
sö 27/9 14:00 - 16:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 4/10 13:30 - 18:30

CoreIT CoreIT CMS ADMIN