Sidan Saknas

Sidan du eftersökt saknas
Arnäs IF | Tel: 0660-544 50 | E-post: arnasif@telia.com | Webbadmin:
spons
KOMMANDE MATCHER:

Stora Konstgräs
F Junior träningsmatch Härnösands SK
sö 12/4 16:00 - 18:00

Stora Konstgräs
P Junior träningsmatch
sö 12/4 18:00 - 20:00

Stora Konstgräs
Träningsmatch Herr4
lö 18/4 12:00 - 14:00

Stora Konstgräs
F17 Arnäs-Själevad prel tid
sö 19/4 15:00 - 18:00

Stora Konstgräs
P Junior träningsmatch
sö 19/4 18:00 - 20:00

Stora Konstgräs
F07/P07 Träningsmatcher
lö 25/4 10:00 - 14:00

Stora Konstgräs
Träningsmatch Herr4
lö 25/4 14:00 - 16:00

Stora Konstgräs
P08/F08 Träningsmatcher
sö 26/4 10:00 - 14:00

Stora Konstgräs
P Junior träningsmatch
sö 26/4 18:00 - 20:00

Stora Konstgräs
P17 Arnäs - Kubikenborg
sö 3/5 12:00 - 15:00

Samlingssal
Herrlaget match
ti 5/5 17:00 - 21:00

Stora Konstgräs
Div 4 Arnäs - Härnösand
ti 5/5 18:15 - 20:45

Stora Konstgräs
P15 Arnäs - Teg
sö 10/5 11:00 - 14:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 10/5 13:00 - 17:00

Stora Konstgräs
Div 4 Arnäs - Junsele
sö 10/5 14:00 - 17:00

Stora Konstgräs
Div 6 Arnäs - Frånö
må 11/5 18:15 - 20:45

Samlingssal
Herrlaget match
fr 15/5 17:00 - 21:00

Stora Konstgräs
Div 4 Arnäs - Björna
fr 15/5 18:15 - 20:45

Stora Konstgräs
P15 Arnäs - Gimonäs
lö 16/5 11:00 - 14:00

Stora Konstgräs
P17 Arnäs - Östersund
sö 17/5 12:00 - 15:00

Stora Konstgräs
F17 Arnäs-HSK prel tid
sö 17/5 15:00 - 18:00

Stora Konstgräs
P15 Arnäs - Sandåkern
sö 31/5 11:00 - 14:00

Stora Konstgräs
F17 Arnäs-Selånger prel tid
sö 31/5 15:00 - 18:00

Stora Konstgräs
Div 6 Arnäs - Domsjö
må 1/6 18:15 - 20:45

A11 gräs
F17 Arnäs - Ås
lö 6/6 15:00 - 17:00

A11 gräs
P17 Arnäs - IFK Östersund
sö 7/6 12:00 - 15:00

Samlingssal
Herrlaget match
ti 9/6 17:00 - 21:00

A11 gräs
Div 4 Arnäs - Sidensjö
ti 9/6 18:00 - 21:00

U11 gräs
P15 Arnäs - Teg
sö 14/6 11:00 - 14:00

A11 gräs
F17 Arnäs-Timrå
sö 14/6 15:00 - 18:00

A11 gräs
Div 6 Arnäs - Kubbe
må 15/6 18:00 - 21:00

A11 gräs
P17 Arnäs - Älgarna
sö 21/6 12:00 - 15:00

Samlingssal
Herrlaget match
ti 23/6 17:00 - 21:00

A11 gräs
Div 4 Arnäs - Forsmo
ti 23/6 18:00 - 21:00

U11 gräs
P15 Arnäs - Sävar
on 24/6 18:00 - 21:00

A11 gräs
Div 6 Arnäs - Nätra
må 29/6 18:00 - 21:00

A11 gräs
Div 6 Arnäs - Sidensjö
må 3/8 18:00 - 21:00

A11 gräs
F17 Arnäs - Ope
lö 8/8 13:00 - 16:00

A11 gräs
P17 Arnäs - Frösö
sö 9/8 12:00 - 15:00

Samlingssal
Herrlaget match
ti 11/8 16:30 - 20:30

A11 gräs
Div 4 Arnäs - Bjärtrå
ti 11/8 17:30 - 20:30

U11 gräs
P15 Arnäs - Mariehem
on 12/8 18:00 - 21:00

A11 gräs
Div 6 Arnäs - Själevad
sö 23/8 11:00 - 14:00

Stora Konstgräs
P17 Arnäs - GIF Sundsvall
sö 23/8 12:00 - 15:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 23/8 13:30 - 18:30

U11 gräs
P15 Arnäs - Umedalen
sö 23/8 14:00 - 17:00

A11 gräs
Div 4 Arnäs - Gottne
sö 23/8 15:00 - 18:00

A11 gräs
F17 Arnäs - Team Hudik
lö 29/8 13:00 - 16:00

A11 gräs
F17 Arnäs - Alnö
sö 30/8 12:00 - 15:00

U11 gräs
P15 Arnäs - IFK Umeå
sö 30/8 14:00 - 17:00

A11 gräs
Div 6 Arnäs - Bjärtrå
sö 6/9 11:00 - 14:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 6/9 13:30 - 18:30

A11 gräs
Div 4 Arnäs - KB65
sö 6/9 15:00 - 18:00

A11 gräs
P17 Arnäs - Alnö
sö 13/9 12:00 - 15:00

A11 gräs
F17 Arnäs-SDFF prel tid
sö 13/9 15:00 - 18:00

A11 gräs
Div 6 Arnäs - Mellansel
sö 20/9 11:00 - 14:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 20/9 13:30 - 18:30

A11 gräs
Div 4 Arnäs - HögaKusten
sö 20/9 15:00 - 18:00

A11 gräs
P17 Arnäs - FV
sö 27/9 12:00 - 15:00

Samlingssal
Herrlaget match
sö 4/10 13:30 - 18:30

A11 gräs
Div 4 Arnäs - FV
sö 4/10 15:00 - 18:00

CoreIT CoreIT CMS ADMIN