Sidan Saknas

Sidan du eftersökt saknas
Arnäs IF | Tel: 0660-544 50 | E-post: arnasif@telia.com | Webbadmin:
spons
KOMMANDE MATCHER:

Stora Konstgräs
Arnäs dam - Gideälven
sö 19/5 17:30 - 20:00

Kiosken
Arnäs P03-Domsjö IF
on 22/5 19:00 - 20:45

Lilla Konstgräs
F-10 ev 2 matcher då U5 inte är öppen
fr 24/5 16:30 - 19:30

Stora Konstgräs
Arnäs IF - Björna IF
fr 24/5 18:00 - 21:00

Stora Konstgräs
Arnäs IF P07 2-KB65 / Arnäs IF P08 blå - Husum
lö 25/5 10:30 - 12:00

Lilla Konstgräs
P10 Match
lö 25/5 11:00 - 12:30

Stora Konstgräs
Arnäs IF F08 Blå-Hägglunds IoFK
lö 25/5 12:00 - 13:30

Lilla Konstgräs
P10 match
lö 25/5 12:30 - 14:00

Stora Konstgräs
BK Örnen/Själevad F17 start 14
lö 25/5 13:30 - 16:00

Lilla Konstgräs
P10 match
lö 25/5 14:00 - 15:30

Stora Konstgräs
Match P09/F09
lö 25/5 16:00 - 19:30

Stora Konstgräs
P06-Björna
sö 26/5 10:00 - 12:00

Lilla Konstgräs
2 st matcher P11
sö 26/5 10:00 - 13:00

Stora Konstgräs
P05-Hägglunds
sö 26/5 12:00 - 14:00

Stora Konstgräs
Arnäs - Piteå IF F17
sö 26/5 14:00 - 16:00

Stora Konstgräs
F05 Gul-Remsle
sö 26/5 16:00 - 18:00

U5 gräs
P10 Match
on 29/5 18:00 - 19:30

Stora Konstgräs
Arnäs IF - Själevads IK (F04)
on 29/5 19:00 - 20:45

Stora Konstgräs
F06-BK Örnen
to 30/5 10:00 - 12:00

Stora Konstgräs
Match P09
to 30/5 12:00 - 14:00

Stora Konstgräs
Själevad div 3 Dam
to 30/5 14:00 - 16:00

Stora Konstgräs
Arnäs IF 2 - Sollefteå GIF P04
fr 31/5 19:00 - 20:45

Lilla Konstgräs
P10 match
lö 1/6 10:00 - 11:30

Stora Konstgräs
Arnäs IF F08 Gul-KB65 / Arnäs IF P08 Blå-Björna IF
sö 2/6 10:00 - 12:00

Stora Konstgräs
P08 gul-Husum
sö 2/6 12:00 - 14:00

Stora Konstgräs
Arnäs IF P07 1-KB65 / Arnäs IF F07-Husums IF
sö 2/6 14:00 - 16:00

Stora Konstgräs
F05 Blå-Härnösand
sö 2/6 16:00 - 18:00

U5 gräs
Match F11 Arnäs-BK Örnen
ti 4/6 17:30 - 19:00

A11 gräs
Arnäs IF 2 - Forsmo IF
on 5/6 18:00 - 21:00

Stora Konstgräs
P09
to 6/6 10:00 - 14:00

A11 gräs
Arnäs IF 2 - Bollsta IK
må 10/6 18:00 - 21:00

A11 gräs
Arnäs IF - Höga Kusten
ti 11/6 18:00 - 21:00

U11 gräs
Arnäs IF - Härnösands SK F04
on 12/6 19:00 - 20:45

A11 gräs
Arnäs IF 2 - Arnäs IF 1 Div2
fr 14/6 19:00 - 20:45

U7 gräs
Arnäs Blå P08- BK örnen
lö 15/6 10:00 - 12:00

U5 gräs
P10 match
lö 15/6 10:00 - 11:30

U5 gräs
P10 match
lö 15/6 11:30 - 13:00

U7 gräs
Arnäs gul P-08- BK örnen
lö 15/6 12:00 - 14:00

A11 gräs
Arnäs - Lira F17
lö 15/6 15:00 - 17:00

U11 gräs
P06-Själevad
sö 16/6 10:00 - 12:00

U11 gräs
F05 blå - Moelven
sö 16/6 12:00 - 14:00

U7 gräs
F09 2 Matcher
sö 16/6 12:00 - 16:00

U11 gräs
F06-Ruif
sö 16/6 14:00 - 16:00

U7 gräs
Match P-07 Arnäs 1 - Domsjö
sö 16/6 16:00 - 18:00

Stora Konstgräs
Arnäs P09 2 matcher-delad plan
sö 16/6 17:30 - 19:00

U11 gräs
P05-Hägglunds
ti 18/6 18:15 - 19:45

A11 gräs
Arnäs - Mariehem F17
ti 18/6 19:00 - 20:45

U5 gräs
Match F11 Arnäs-Hägglunds
on 19/6 17:30 - 19:00

A11 gräs
Arnäs IF 2 - MoDo FF
on 19/6 18:00 - 21:00

U11 gräs
Arnäs IF 1 - BIK P03
on 19/6 19:00 - 20:45

A11 gräs
Arnäs dam - KB65
to 20/6 18:00 - 21:00

U7 gräs
Arnäs P-08 blå- Domsjö svart
sö 23/6 10:00 - 12:00

U7 gräs
Arnäs P-08 gul - Domsjö blå
sö 23/6 12:00 - 14:00

U7 gräs
F08 Arnäs gul- Hägglunds 1
sö 23/6 14:00 - 16:00

U5 gräs
2 st matcher P11
sö 23/6 14:00 - 17:00

U7 gräs
P-07 Arnäs 2 - Själevad
sö 23/6 16:00 - 18:00

U11 gräs
F05 gul-Höga Kusten
sö 23/6 18:00 - 20:00

Stora Konstgräs
Arnäs P09 2 matcher-delad plan
ti 25/6 17:00 - 18:30

U5 gräs
Match P10
on 26/6 18:00 - 19:30

U7 gräs
Match F07
on 26/6 18:00 - 20:00

U11 gräs
F05 gul-F05 blå
on 26/6 18:15 - 19:45

Stora Konstgräs
Arnäs IF - KB 65 F04
on 26/6 19:00 - 20:45

A11 gräs
Arnäs IF 2 - Härnösands FF P04
on 26/6 19:00 - 20:45

U5 gräs
Match F-10 2 st mot Moelven och Gideälvdal
to 27/6 17:00 - 20:00

Stora Konstgräs
F08 Arnäs blå- Modo Delad plan med P09
to 27/6 18:00 - 19:30

A11 gräs
Arnäs IF - Friska Viljor FC 2
fr 28/6 18:00 - 21:00

U11 gräs
Arnäs IF 1 - Långsele P03
fr 28/6 19:00 - 20:45

Stora Konstgräs
P08 Blå-Mellansel (halv plan)
lö 29/6 10:00 - 12:00

U7 gräs
Match P-07 Arnäs 1 - Domsjö blå
sö 30/6 16:00 - 18:00

A11 gräs
Arnäs IF - Bjärtrå IS
ti 2/7 18:00 - 21:00

A11 gräs
Arnäs IF 2 - Långsele AIF
on 3/7 18:00 - 21:00

A11 gräs
Arnäs dam - Anundsjö IF
to 4/7 18:00 - 21:00

U11 gräs
Arnäs IF 2 -Domsjö IF P04
fr 5/7 19:00 - 20:45

A11 gräs
Arnäs IF 2 - Ramviks IF
on 31/7 18:00 - 21:00

A11 gräs
Arnäs IF 1 - Moffe BK/Älgarna
fr 2/8 19:00 - 20:45

U5 gräs
P10 3 matcher i rad
sö 4/8 10:00 - 14:30

U7 gräs
P10 3 matcher
sö 4/8 10:00 - 14:30

U7 gräs
Match F07
sö 4/8 16:00 - 18:00

Stora Konstgräs
P-08 1/2 plan träning och 1/2 plan match mot HägglundsP08
on 7/8 18:00 - 19:30

U5 gräs
Matcher 2 st F-10 mot KB65 och Skoped/Anundsjö
to 8/8 16:00 - 19:30

A11 gräs
Arnäs IF 1 - KB 65 P03
fr 9/8 19:00 - 20:45

U7 gräs
F08 Arnäs gul- Björna
lö 10/8 09:00 - 11:00

U7 gräs
F09 2 Matcher
lö 10/8 14:00 - 17:00

U7 gräs
Match P-07 Arnäs 1 - Domsjö svart
sö 11/8 10:00 - 12:00

U7 gräs
Match P-07 Arnäs 2 - Sidensjö
sö 11/8 12:00 - 14:00

U11 gräs
F05 gul-Domsjö
sö 11/8 18:00 - 20:00

A11 gräs
Arnäs IF - Gottne2/Mellansel
ti 13/8 18:00 - 21:00

U5 gräs
P10 match
on 14/8 18:00 - 19:30

A11 gräs
Arnäs IF - Umeå IK F17
fr 16/8 19:00 - 21:00

U7 gräs
F08 Arnäs blå-Själevad
lö 17/8 10:00 - 12:00

U5 gräs
P10 match
lö 17/8 10:00 - 11:30

U5 gräs
P10 match
lö 17/8 11:30 - 13:00

U5 gräs
P10 match
lö 17/8 13:00 - 14:30

U5 gräs
2 st matcher P11
sö 18/8 10:00 - 13:00

U11 gräs
F05 blå-Långsele
sö 18/8 10:00 - 12:00

U7 gräs
Arnäs P-08 blå-Modo2
sö 18/8 10:00 - 12:00

U7 gräs
Arnäs P-08 gul - Modo1
sö 18/8 12:00 - 14:00

U5 gräs
Match 2 st F-10 mot Husum och Hägglunds 3
sö 18/8 13:00 - 17:00

Lilla Konstgräs
P10 matcher 2 st
sö 18/8 14:00 - 17:00

A11 gräs
Arnäs IF - Notviken F17
sö 18/8 14:00 - 16:00

A11 gräs
Arnäs IF 2 - BIK SK
on 21/8 18:00 - 21:00

Lilla Konstgräs
Match P10
on 21/8 18:00 - 19:30

U5 gräs
Match P10
on 21/8 18:00 - 19:30

U5 gräs
Match F-10 mot KB65
to 22/8 16:00 - 20:00

U7 gräs
Match P-07 Anäs 1 - Modo
to 22/8 18:15 - 20:30

U7 gräs
F08 Arnäs gul- Hägglunds 1
lö 24/8 10:00 - 12:00

U7 gräs
Match P-07 Arnäs 1 - Modo
sö 25/8 10:00 - 12:00

U7 gräs
Match P-07 Arnäs 2 - Domsjö blå
sö 25/8 12:00 - 14:00

Stora Konstgräs
F09 2 Matcher(12.30-Sidensjö, 14.00 Bk Örnen)
sö 25/8 12:00 - 16:00

U7 gräs
Match F07
sö 25/8 14:00 - 16:00

U7 gräs
Arnäs P-08 gul- Björna
sö 25/8 16:00 - 18:00

U7 gräs
Arnäs P-08 blå- BK örnen
sö 25/8 18:00 - 20:00

U11 gräs
F05 gul-HSK
sö 25/8 18:00 - 20:00

U7 gräs
F08 Arnäs blå - Köpmanholmen/Bjästa
lö 31/8 10:00 - 12:00

U5 gräs
P10 Match
lö 31/8 10:00 - 11:30

U5 gräs
P10 match
lö 31/8 11:30 - 13:00

A11 gräs
Arnäs - Piteå/MSSK F17
lö 31/8 14:00 - 16:00

U11 gräs
F05 blå-Forsmo
sö 1/9 10:00 - 12:00

U5 gräs
2 st matcher P11
sö 1/9 10:00 - 13:00

U5 gräs
Matcher 2 st F-10 mot Hägglunds 1 och Hägglunds 2
sö 1/9 13:00 - 17:00

U7 gräs
F09 Match
sö 1/9 14:00 - 16:00

U5 gräs
Match P10
on 4/9 18:00 - 19:30

U7 gräs
F09 Match
sö 8/9 14:00 - 16:00

A11 gräs
Arnäs IF - Anundsjö IF 2
sö 8/9 15:00 - 18:00

U7 gräs
Match F07
sö 8/9 16:00 - 18:00

U11 gräs
F05 gul-Moelven
sö 8/9 18:00 - 20:00

U7 gräs
F08 Arnäs blå- BK Örnen
lö 14/9 10:00 - 12:00

U7 gräs
F08 Arnäs gul- Modo
lö 14/9 12:00 - 14:00

A11 gräs
Arnäs IF 2 - Härnösand FC United
lö 14/9 14:00 - 17:00

U11 gräs
F05 blå-Själevad
sö 15/9 10:00 - 12:00

U7 gräs
F09 2 Matcher
sö 15/9 12:00 - 16:00

U7 gräs
F08 Arnäs blå- Domsjö
lö 21/9 10:00 - 12:00

U7 gräs
Match F07 matchstart 14:30
sö 22/9 14:00 - 16:00

U11 gräs
F05 gul-Nyland
sö 22/9 18:00 - 20:00

A11 gräs
Arnäs IF - KB 65 IF
sö 29/9 15:00 - 18:00

CoreIT CoreIT CMS ADMIN